Om oss

Företaget drivs av kompetenta medarbetare med flera års erfarenhet från ledande positioner inom ekonomi och administration. Våra kunder finns inom många olika branscher och vi kan hjälpa till både med ekonomiska och administrativa lösningar på distans eller låta någon av våra erfarna konsulter bemanna på plats.

Carina Jägenstedt Bismut
Grundare
Tel: 070 799 15 77
carina.jagenstedtbismut@adexter.se

Susanne Helenius
Grundare
Tel: 070 341 11 62
susanne.helenius@adexter.se

Fredrik Helenius
Ekonom konsult
Tel: 070 255 95 73
fredrik.helenius@adexter.se   

Julia Mankevich
Redovisningsekonom
Tel: 070 325 45 87
julia.mankevich@adexter.se 

Ahsin Raza
Redovisningsekonom 
Tel: 073 641  78 02
ahsin.raza@adexter.se

Lena Berthlin
Redovisningsekonom
Tel: 073 600 26 88
lena.berthlin@adexter.se

Lisa Andreason
Redovisningsekonom
Tel: 073 870 06 87
lisa.andreason@adexter.se
Jenny Palm
Redovisningsekonom konsult
Tel: 070 27 27 454
info@adexter.se

Johanna Bäckström
Redovisningsekonom
Tj.ledig
 

Rose-Britt Lundgren
Redovisningsekonom
Te: 070 27 27 454 
rose-britt.lundgren@adexter.se
Agneta Ålin
Redovisningsekonom konsult
Tel: 070 27 27 454
info@adexter.se
Jobba hos oss

I takt med att våra uppdrag ökar söker vi nya kunniga och kompetenta medarbetare.
Skicka din ansökan till oss idag, rekrytering sker löpande.